fbpx

Генератор гарячого туману

Генератор горячего тумана

Генератор гарячого туману – це обладнання здатне перетворювати рідкий інсектицидний розчин в дим, який готується на основі туманоутворюючої рідини, а саме вазелінове масло, ріпакова олія, етиленгліколь, пропілен гліколь. Можливе використання іншого тумано-утворювача, все залежить від використовуваного препарату і способів створення розчину.

Де можна застосовувати гарячий туман?

Ефективний при проведенні дезінфекційних та дезінсекційних робіт зі знищення комах, вірусів, у тому числі COVID-19 у приміщеннях з великим об’ємом та метражем. Незамінний у боротьбі з кліщами, комарами та іншими комахами на відкритих територіях, а також під час обробки зернових складів від шкідників. 

Обробка гарячим туманом від COVID-19, вірусів гепатиту, туберкульозної палички та інших бактерій:

У боротьбі з вірусами та бактеріями використання гарячого туману має ряд переваг перед іншими способами обробки, а саме через утворений туман заповнюється вся кубатура оброблюваного приміщення в результаті отримуємо повне охоплення оброблених поверхонь на об’єкті дезінфекції. Аерозольна обробка такого ефекту не має. Гарячий туман швидко поширюється, через що можна обробляти великі площі за короткий проміжок часу. Обробка холодним туманом займає велику кількість часу, що робить цей спосіб більш трудомістким. При дезинфекції гарячим туманом використовують невелику кількість рідини. Використання розчину при холодному тумані в десятки разів більше, що може завдати шкоди об’єкту дезінфекції.

Боротьба з комарами, мухами, мошкарею та дрозофілами гарячим димом на відкритому повітрі

За знищення літаючих комах генератор гарячого туману має безперечну перевагу і є найефективнішим способом боротьби з комарами, мухами, дрозофілами та мошкарею. Туман легко заповнює повітряний простір і довго висить у повітрі після чого діюче осідає на листі рослин і з успіхом труїть паразитів ще довгий час.

Знищення тарганів і домашніх комах генератором гарячого туману один з найбільш ефективних способів боротьби зі шкідниками, але цей метод цькування комах має свої обмеження, його можна використовувати тільки в окремій будівлі без людей і тварин, так як туман має сильну проникаючу здатність.

Газація зернових складів генератором гарячого диму – це боротьби зі шкідниками зернових культур в коморах, елеваторах зарекомендував себе як єдино правильний спосіб знищення шкідників через велику кількість цих сховищ.

Служба Тараканам Стоп має на озброєнні таке обладнання та готова надати Вам якісну послугу в Одесі, Львові, Києві, Харкові, Херсоні та Миколаєві.

Подробиці про наші послуги, нові технології та технічний супровід обслуговування ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту, або за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация