fbpx

Генератор холодного туману

Генератор холодного тумана

Холодний туман – це розпилення токсичного розчину для знищення комах або дезінсекція, а також вірусів і бактерій, цвілі або грибкових утворень. Для вироблення холодного туману потрібне спеціальне обладнання, а саме генератор холодного туману.

Обробка холодним туманом

В даний час обробка холодним туманом як дезінсекція, дезінфекція є одним з ефективних способів. Тому вона цікавить багатьох приватних осіб та власників великих підприємств. І якщо вас цікавить технологія холодного туману від професіоналів своєї справи, ви звернулися за адресою. Обробка холодним туманом промисловим способом від служби дезінсекції Тараканам Стоп із видачею сертифікату санітарної безпеки пропонується від надійного штату спеціалістів. Основні сфери застосування — боротьба з переносниками хвороб, дезінфекція та зберігання продуктів, а також захист рослин. Основна мета застосування холодного туману – підтримувати максимально низьку норму нанесення, щоб заощадити час та витрати на обробку.

Ми компанія з дезінсекції з великим досвідом роботи в Одесі, Києві, Львові, Миколаєві, Херсоні понад 10 років, тому співпрацювати з нами вигідно для всіх клієнтів без винятку. Ринок пропонує величезну кількість пристроїв, які відрізняються від виробника за ціною, якістю. Ми не виділятимемо певні бренди, зупинимося на технічних можливостях даного обладнання. Розчин в результаті повітряного потоку розбивається на дрібні частинки, перетворюючись на аерозоль у межах 30-70 мкм, що забезпечує зависання туману в повітрі до двох годин. Заповнюючи весь простір об’єкта дезінсекції або дезінфекції, що дозволяє проникнути препарату в недоступні місця приміщення.

Як ви розумієте цей спосіб обробки дуже ефективний при знищенні тарганів, клопів, бліх, педикульозу, коростяного кліща, позбавлення від неприємних запахів, знищення палички Коха туберкульозу, вірусів у тому числі COVID-19, цвілі та грибка. Використовуються інсектициди, які дезінфікують речовини провідних світових виробників, які розчиняються у воді. Для зменшення краплі розпилення можна використовувати синтетичний добавки, що забезпечує посилення діючої речовини, використовуваного препарату.

Холодний туман від тарганів

Даний спосіб обробки від тарганів на наш погляд найбільш ефективний:

У холодну пору року;
При великій завантаженості комахами;
На об’єкті, що не відповідає нормам санітарного стану.

Також холодний туман для цькування тарганів повинен застосовуватись у комплексі з іншими методами обробки, а саме бар’єрний гелевий захист від комах, механічні та електронні знищувачі комах.

Холодний туман від клопів

Для знищення клопів генератор холодного туману має ряд переваг від обробки обприскувачем:

Повне охоплення території обробки;
Діє на дихальну систему клопів щонайменше чотири години;
Миттєвий ефект цькування клопів.

Дезінфекція холодним туманом

Проникає у найнедоступніші місця;
Знищує віруси та бактерії які літають у повітрі.

Подробиці про наші послуги, нові технології та технічний супровід обслуговування ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту, або за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация