fbpx

Клопи чим шкідливі, як проводять знищення

вред от клопов

Клопи та таргани – це страшний сон кожної людини. Коли ці непрохані гості приходять у будинок, починається справжнє лихо. Тривалий час боротьби, використання різних методів знищення комах-паразитів.

Клоп приносить багато неприємностей: розносить інфекції, кусається і п’є кров, зводить і вихованців, і людей. Зіткнутися з ними можна у гуртожитку, у багатоквартирному та приватному будинку. Максимально неприємні, мерзенні та небезпечні комахи. Особливість комах-кровососів у тому, що виявляють ознаки життя вони вночі, а точніше, коли людина спить міцним сном.

Місця укусів довго болять, сверблять. якщо почуєте, що укуси клопів порівнюють з комариними, не вірте. Від клопів набагато більше бід та неприємностей, ніж може здатися на перший погляд. Хто вже колись стикався з ними, знає, наскільки складно витравити паразитів із дому.

Клопи та шкода від цих паразитів

Клопи дуже дрібні, мерзенні та живучі. Спіймати та знищити такого паразита своїми руками вкрай складно та неприємно. Понад те, населення збільшується дуже швидко. Виловлювати голими руками комах марно з багатьох причин:

вони можуть жити під плінтусами, у м’яких меблях, у стінах;
доки паразит не нап’ється крові – він прозорий, виявити його дуже складно;
атакують людину найчастіше в досвітній час;
можуть приходити та йти, наприклад, коли живуть у сусідів у багатоквартирному будинку.

Як і будь-який інший паразит, клоп – це рознощик інфекцій. Вони переносять туберкульоз, віспу та інші небезпечні інфекційні хвороби. Ектопаразити харчуються кров’ю теплокровних. Тому якщо у будинку є собаки чи кішки, тварини теж страждають.

Ці паразити псують меблі, виводять вихованців, діти та дорослі сильно страждають від укусів. Боротися підручними методами неможливо і ефективно. Люди викидають меблі, сподіваючись, що зможуть позбутися клопів, але ті знову повертаються.

Більше того, ці ектопаразити можуть навіть впасти в сплячку на півроку. У зв’язку з цим виникає така неприємна ситуація: люди пішли до супермаркету, купили рандомний засіб з лавандою і тд…прийшли додому, розпорошили в диван та по підлозі… все промили та прибрали. Проблема здається вирішена, але минає кілька місяців, і названі гості знову з’являються.

Клопи дуже живучі, за мірками комах. Тривалість життя сягає 12 місяців. Ці паразити люблять тепло, а рівень стерильності приміщення їх зовсім не турбує. Вони пробираються до будинку через вентиляцію, дрібні щілини та чудово ховаються там. Жити можуть у килимі, в меблів, у шторах, взагалі у будь-яких предметах інтер’єру та побуту.

Є у паразитів ще вона особливість, вони можуть кусати не всіх у домі, а дошкуляти лише деяким членам сім’ї, як це пояснити — невідомо. Часто вони приходять, коли у квартирі живе лежача, важко хвора людина і вимагає догляду, або кусають маленьких дітей.

Чого бояться клопи?

Вбити паразитів можна. Вони бояться високих температур. Кажуть, що за +60 градусів при тривалому впливі тепла (приблизно 7-8 годин) клопи, їх яйця вмирають. Але це неможливо для житлових приміщень.

А можна звернутися до служби “Тараканам Стоп”. Фахівці з компанії приїдуть, проведуть обстеження території, виконають необхідну роботу. Обробку меблів та дезінсекцію проводять, використовуючи виключно імпортні інсектициди.

Служба “Тараканам Стоп” використовує кілька ефективних методів боротьби з ектопаразитами:

холодний туман – розчин при розпиленні нагріт температури навколишнього середовища. метод ефективний та безпечний.
волога дезінсекція обприскувачем;
бар’єрний захист.

Сертифіковані хімікати, гарантія якості на послугу, доступна вартість робіт – переваги співпраці з професіоналами.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x