fbpx

Як позбутися від клопів у домашніх умовах

избавиться от клопов

Коли постільні клопи заводяться в будинку, найбільшу шкоду вони завдають маленьким дітям. Комах приваблює їх ніжна шкіра, яку легко прокусити. Щоб не наражати на небезпеку малюка, дорослі часто намагаються уникнути застосування хімічних засобів у боротьбі з клопами. У такій ситуації слід використовувати препарати, що щадять для здоров’я малюків, і смертельно небезпечні для шкідників. На щастя, є велика кількість безпечних методів, що дозволяють оперативно позбутися клопів у домашніх умовах.

Ці ефективні засоби знищення постільних клопів – результат багаторазових спроб людей вивести шкідників зі свого житла. Народні засоби та науковий підхід – головні секрети успіху у цій справі.

Позбутися клопів у домашніх умовах самостійно можна, проте знадобляться певні знання та інструменти. Також не зайвою буде консультація з досвідченою людиною, яка вже стикалася з описаною проблемою.

Ефективні способи боротьби з клопами

Існує чимало методів знищення комах у будинку. Поговоримо про найбільш щадних із них.

Термічний спосіб

Перше, що потрібно спробувати, – вивести пором. Метод дуже добре зарекомендував себе і до того ж є абсолютно безпечним для всіх домочадців. Щоб провести термічну обробку, необхідно підготувати промисловий термофен, побутовий пароочисник та пральну машину.

Починати обробку слід з ліжок та диванів, на яких сплять члени сім’ї. Закиньте постільну білизну в машинку і простягайте при температурі від 60°С. Таким чином можна легко обробити штори, тонкі підстилки та тюль. Далі приступіть до матраців та подушок. Якщо у вас немає пароочисника, його легко замінить потужний фен. Пройдіться по кромці аксесуарів, вентиляційним отворам, не забудьте про декоративні нашивки. Потім ретельно обробіть виріб з усіх боків.

Позбутися клопів у домашніх умовах неможливо, якщо ви втрачаєте один з етапів обробки.

Каркас ліжка – місце найбільшого скупчення клопів, тому його очищення потрібно приділити максимальну увагу.

Повільно пройдіться гарячим феном по всіх важкодоступних місцях конструкції, не забуваючи про несучі елементи та опори.

Застосування пасток

Для виготовлення капканів знадобляться плоскі чашки із пластику різного діаметру, канцелярський скотч, малярна стрічка. Постільні клопи не пристосовані до переміщення слизькими поверхнями і цим фактом слід неодмінно скористатися під час створення пасток. Потрапляючи в них, шкідники вже не зможуть опинитися на волі та втратять доступ до їжі. Таким чином, зростання їхньої популяції значно скоротиться, а личинки зупиняться у розвитку.

Щоб зробити капкан та знищити клопів, необхідно взяти дві плоскі пластикові чаші різного розміру та помістити одну в іншу. Зовнішня частина великої ємності і внутрішня поверхня маленької мають шорстку структуру, інші їх частини повністю гладкі. Опинившись у такій конструкції, клоп не зможе вибратися і незабаром загине. Такі капкани можна сконструювати самостійно із звичайних пляшок.

Надати поверхні матовості можна, використавши тканинний пластир. Встановіть пастки кожної ліжкової ніжки – так ви зможете максимально убезпечити свій сон.

Обробка особистих речей та шаф

Один із ключових моментів у боротьбі з клопами. Якщо не приділити цьому процесу достатньо уваги, вся виконана робота виявиться марною. В одязі, іграшках, паперах завжди можна знайти клопів або їх личинки, тому потрібно добре підготуватися до завдання удару у відповідь. Вам знадобляться вакуумні мішки, потужний пилосос, пароочисник та праска. 

Комоди, шафи, всі тумбочки потрібно добре обробити термофеном або пароочисником. Обов’язково пройтися по задній стінці меблів, стиках деталей, петлям та кріпильним системам.

Також слід висунути всі ящики, полиці та перевіряти на наявність яєць або дорослих особин шкідників. Позбутися клопів у домашніх умовах можна, залишивши всю паперову продукцію, яка є в будинку (журнали, документи, книги) на 5 діб у морозилці.

За допомогою пароочисника необхідно обробити килими на підлозі та на стінах, особливо з їхнього зворотного боку.

Обробка розеток, плінтусів та вимикачів

Для цього слід придбати діатоміт. Це ефективний засіб від клопів. Природну отруту для комах добувають із скамянілих останків водоростей. Порошкоподібний продукт є абсолютно нешкідливим для людей і домашніх вихованців, але є страшною загрозою для комах.

Діатоміт руйнує хітин клопів, через що у них відбувається зневоднення і настає смерть.

Перш ніж приступати до роботи, слід знеструмити квартиру. Потім можна викрутити розетки, зняти плінтуса і обробити місця гарячою парою. Далі слідує нанесення діатоміту. Найзручніше це зробити за допомогою маленької чайної ложки. Останній етап – зворотне монтування вимикачів, плінтусів та розеток.

Застосування безпечних хімікатів

Приготуйте міцні гумові рукавички, якісний респіратор, пульверизатор та мікрокапсульований інсектицид. З таким набором можна провести м’яку хімічну обробку.

Важливу роль знищенні клопів грає чинник пролонгованого дії. Чим довше комаха знаходиться в несприятливому середовищі, тим швидше настане його загибель. Термічний метод, на жаль, у сенсі далекий від ідеалу.

Якщо ви страждаєте від навали постільних клопів, слід скористатися м’якими хімікатами. Мікрокапсульовані інсектициди вважаються найбільш дієвими засобами від клопів, оскільки мають тривалий термін дії. Отруйна речовина знаходиться в полімерних мікрокапсулах, через що практично не виділяє запаху та зберігає свій ефект протягом півроку.

Коли термічна обробка квартири буде завершена, потрібно розпочинати другий етап боротьби з клопами – розчину інсектициду. Речовину розбризкують на всі видимі поверхні у будинку. Важливо це робити в зонах, які недоступні маленьким дітям.

Позбутися від клопів у домашніх умовах за допомогою ефективних засобів

Описані методи можуть допомогти надовго забути про існування комах-шкідників. Однак повністю позбутися постільних клопів за їх допомогою не вдасться. Якщо вас замучили постільні клопи, зверніться до нашої служби дезінсекції «Тараканам Стоп».

Ми впливаємо на паразитів холодним туманом, а також проводимо вологу дезінфекцію. Після таких методів клопи та їх личинки гинуть за лічені хвилини, а ви залишаєтеся у стерильній квартирі, де вам більше нічого не загрожує.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x