fbpx

Чи можна самостійно цькувати комах або звернутися в службу?

цькування комах самостійно

У будинку з’явилися таргани – з цією проблемою зіткнутися може кожен. Навіть якщо ідеально чисте житло Ви не застраховані від такої біди. Таргани проникають у наше середовище проживання багатьма шляхами:

  • від сусідів, яких цілком влаштовує таке сусідство
  • велика ймовірність принести комах із продуктами із супермаркету
  • гості теж можуть стати переносниками паразитів

Але зараз ми хочемо поговорити не про це. Зіткнувшись із цією проблемою, багато хто намагається вирішити її побутовими засобами, назвемо це початковою фазою боротьби. У продажу є велика кількість інсектицидних препаратів для самостійного цькування комах, від дешевих до найдорожчих. У цьому випадку необхідно обирати засіб з вищою ціною і з обов’язковою сертифікацією. Ефективність такої обробки може бути різною, це залежить від завантаженості комахами та санітарного стану вашого житла, а також резистентності тарганів на діючу речовину обраного препарату, інакше стійких тарганів до купленого засобу.

Якщо вивести комах самостійно не вдалося, починаєте пошук професійної служби боротьби зі шкідниками. Назвемо це наступною фазою боротьби. На ринку послуг з дезінсекції з точки зору ціни маса пропозицій. Багато замовників з винищення комах обирають недорогу послугу, в результаті спілкування з представником компанії. Результат цькування комах у цьому ціновому діапазоні може дати результат, який залежить від історії обробок. Звертаємо вашу увагу що разова обробка малоефективна, таргани освоюють наше житло не один рік. Інакше кажучи фірми, які обіцяють видалити тарганів за одну обробку, м’яко кажучи, помиляються за Ваші гроші. Після чого Вам пропонують повторну обробку за меншу ціну. Як результат початкова вартість зростає як мінімум на 50%.

Дешева послуга на дезінсекцію малоефективна з наступних причин:

  • використовуються недорогі препарати
  • оплачується тільки одна обробка
  • обмежений час обслуговування об’єкта, як результат неможливо контролювати ефект після обробки

Погодьтеся, тарганів у нашому житлі не повинно бути. Ваша проблема з комахами може вирішуватися лише за таких умов:

  • повне 100% позбавлення від комах професійною службою дезінсекції
  • профілактика проникнення і розмноження шкідників у житло

Це робота служби зі знищення тарганів та споживача послуги у підтримці такого стану та виконання наших рекомендацій після дезінсекції.

Для повного знищення комах у помешканні необхідна наступальна робота, що передбачає використання нових дорогих інсектицидів та час, під час якого оцінюється ефективність травлі і передбачає як мінімум дві обробки. Залежить від санітарного стану та чисельності популяції тарганів, за необхідності можливість проведення додаткових заходів з дезінсекції зі складанням плану профілактики після обробки для виконання споживачам послуги. Ціна за надання такого комплексу послуг має бути пропорційна витраченим силам, часу та коштам.

Демеркуризация