fbpx

В чому полягає ефективна боротьба з пліснявою

борьба с плесенью

У 2021 році люди досі не сприймають плісняву як смертельно небезпечну загрозу життю. Живуть з нею, не бажають боротися, а дарма. Крім того, що пліснява роз’їдає стіни в будинку, вона також впливає на організм людини. Спори грибка і плісняви легко переходять зі стін у квартирі в легені і активно в нас розмножуються. Ефективна боротьба з пліснявою вбереже від проблем зі здоров’ям. А сучасні препарати допоможуть швидко позбутися від заплісніння без шкоди для оточуючих.

Сучасні служби дезінфекції, Світова Організація Охорони Здоров’я та багато інших міжнародних інститутів закликають до боротьби з цією бідою.

Говоримо про все по порядку!

Пліснява — це велика колонія одного виду грибка, яка розмножується спорами, характеризується мікроскопічними розмірами і може існувати навіть просто в повітрі. Для розмноження їй потрібні тепло і волога. Місцеві протигрибкові засоби допомагають на короткому проміжку часу або ж працюють лише поверхнево.

В першому випадку пліснява повернеться швидко, з подвоєною силою. В другому, може спокійно розмножуватися всередині стіни, хоча неозброєним оком її не видно! Ми зараз говоримо про небезпечну плісняву, не ту, що на сирі, а ту, яка руйнує будівлі і знищує життя людей.

Біологи виділяють такі види плісняви:

Чорна — найбільш небезпечна, живе на шпалерах, штукатурці, на все. дуже агресивна, потрапляючи в легені, просто їх з’їдає.
Зелена — розмножується в продуктах харчування.
Біла — любить квіткові горщики і сиру землю.
Синя — знищує столярні вироби.

Спори будь-якої з них призводять до отруєння організму. Страждають всі: діти, тварини, дорослі, рослини. Часто в приміщеннях з грибком людина від інтоксикації відчуває мігрені, слабкість, проблеми з серцем.  Медики кажуть, що людина може легко захворіти на астму, бронхіт, отит і інші хвороби, які уражають органи дихання. Також вони збільшують ризик розвитку туберкульозу та онкології.

Причини появи плісняви в домі:

  1. Будівля була збудована з порушеннями.
  2. Температура на горищі не відповідає нормам.
  3. Стіни промерзли взимку.
  4. Високий рівень вологості.
  5. Протікання водопроводу.
  6. Порушена цілісність даху.
  7. Помешкання слабко опалюється.

Ці фактори створюють сприятливі умови для розвитку будь-якого виду плісняви, з перелічених вище.

До речі, навіть якщо ваш будинок — надійно захищена фортеця, це ще не означає, що йому не загрожує така небезпека. Наприклад, у панельних хрущовках грибок і пліснява можуть почати формуватися в підвалі та на даху. Але з часом проникнуть у всі стіни. Тому боротися з небезпекою потрібно всьому будинку разом.

Ефективна боротьба з пліснявою разом із компанією «Тараканам Стоп»

Боротьба з пліснявою проходить у кілька етапів. Всього їх три, а час між процедурами становить 24 години. Професіонали займаються чисткою уражених ділянок локально і потім вже обробляють все приміщення. Усі речовини — це препарати, які використовують у США та країнах Європи.

Можна замовити обробку для житлових приміщень і промислових об’єктів. Ціни на послуги приємно радують. А гарантія від компанії — це еталон того, що хлопці роблять роботу сумлінно. Якщо у вас виникли які-небудь питання — обов’язково можете задати нашому менеджеру.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x