fbpx

Засіб для знищення комах вдома: швидкий та ефективний захист від паразитів.

Не знаєте, як самостійно обробити квартиру від тарганів, клопів, бліх та інших комах? Наша служба “Тараканам СТОП” пропонує нову послугу на ринку дезінсекції. Тепер ви можете замовити професійний засіб для знищення комах вдома, який ми складемо індивідуально для вас, враховуючи історію обробок та санітарний стан вашого об’єкта.

Ми працюємо понад 20 років у сфері дезінсекції, знаємо всі нюанси використання професійних інсектицидів та їх сумісність. Наш досвід дозволяє створювати індивідуальні суміші для боротьби з тарганами, клопами, блохами та іншими шкідниками, які ви можете використовувати самостійно.

Подібна практика вже успішно застосовується в різних містах України. Тепер кожен може замовити індивідуально підібране засіб для обробки від комах, яке забезпечить бажаний результат.

Помилки при самостійній дезінсекції

Багато людей обирають побутові методи боротьби в надії повністю позбутися від комах. Проте, як показує практика, часто такий підхід виявляється неефективним або дає результат лише на обмежений період часу. Все тому, що при знищенні комах самостійно люди допускають наступні помилки:

4 основні помилки, які робляться при самостійній дезінсекції:

 1. Не враховують попередні обробки (якщо вони були) при виборі препаратів.

  Справа в тому, що у комах може розвиватися імунітет до засобів дезінсекції, через що вони не вмирають при контакті з ними. Історія обробок безпосередньо впливає на вибір засобів, які забезпечать ефективне знищення.

 2. Неправильно вибирають засоби для обробки від комах.

  Асортимент побутових інсектицидів від тараканів, блох, клопів та інших комах у магазинах величезний. Плюс до них, як правило, входить мало речовин, які дійсно можуть вплинути на життєдіяльність паразитів. Через це препарати мають низьку ефективність, відповідно, користувач витрачає гроші марно.

 3. Не використовують спеціальне обладнання для самостійної дезінсекції.

  Професійні методи боротьби з клопами, блохами, тараканами та не тільки передбачають використання генераторів холодного/гарячого туману, оприскувачів. У побутового обробника такого обладнання немає, через що ефективність застосовуваних засобів знижується.

 4. Не розробляють план бар’єрного захисту від комах (профілактичні методи).

  Це ще один пункт, який споживачі не беруть до уваги, коли починають самостійно отруювати клопів в домашніх умовах або інших комах. Це неправильно, оскільки інсектициди не завжди діють на яйця шкідників, через що вони пізніше вилуплюються, і проблема знову повертається. Якщо скласти грамотний план профілактики, вдасться повністю знищити небажаних гостей.

Команда “Тараканам СТОП” пропонує свою професійну допомогу в проведенні дезінсекції в домашніх умовах. Ми створимо для вас універсальний мікс з сумісних інсектицидів для знищення комах своїми руками. Крім того, ви отримаєте розпилювач і інструкцію з тактикою правильного розповсюдження препарату у текстовому та відеоформатах, а також підтримку наших експертів.

Як замовити засіб для обробки від комах у нашій компанії

Щоб ви могли самостійно провести ефективну дезінсекцію, дійте за таким алгоритмом:

 1. Зателефонуйте в нашу службу “Тараканам СТОП” за номером – 067 524 51 39.
 2. Відповідайте на всі питання оператора. Нам необхідна така інформація: санітарний стан приміщення, завантаженість комахами, тип та площа об’єкта, препарати, які раніше використовувалися для травлення.

На основі усієї інформації фахівці служби готують розчин для дезінсекції приміщень своїми руками, який включає кілька професійних засобів з різними діючими речовинами для ефективного знищення паразитів.

 1. Отримайте препарати для індивідуальної обробки від комах у відділенні “Нової пошти”.
Нет доступных записей.

З чого складається набір засобів для обробки від комах:

Набір засобів для знищення комах самостійно включає:

Мікс професійних препаратів для травлення комах виробництва США та Європи. Кількість і тип засобу визначає дезінсектор після аналізу вашого об’єкта при оформленні заявки.
Розпилювач, який ви будете використовувати для розпилення інсектицидів.
Захисна маска для захисту дихальних шляхів.
Рукавички для захисту шкіри рук.
Інструкція з застосування у фото і відеоформаті, в якій прописані всі правила і місця нанесення препарату, техніка безпеки при використанні отрут і консультація дезінсектора для кожного етапу самостійної обробки від тараканів та інших паразитів.

Переваги професійного засобу для травлення комах:

Ми пропонуємо придбати набір із індивідуально розробленим розчином для обробки від комах з доставкою в будь-яку точку України. Таким чином, ви зможете самостійно провести обробку від шкідників і гарантовано отримати результат.

Сильні сторони нашого набору:

 • Індивідуальні гарантійні умови – ми дотримуємося гарантійних зобов’язань, якщо користувач добросовісно проводить дезінсекцію та дотримується інструкції.
 • Сертифіковані препарати, які дозволені до застосування в Україні.
 • Безпечні для використання в побуті, тварин та людей засоби.
 • Доступна вартість, яка залежить від стану вашого об’єкта.

Детальна інструкція та консультація спеціаліста на кожному етапі.

Ви отримуєте не лише розчин, а й наш багаторічний досвід у дезінсекції, який ви зможете застосувати самостійно. Ми створили цю послугу, щоб кожен, хто зіткнувся з шкідниками і не може звернутися до служби дезінсекції, отримав можливість назавжди забути про паразитів у своєму домі.

Якщо ви давно шукали відповідь на питання – чим травити клопів в домашніх умовах або як самостійно і ефективно обробити приміщення, то звертайтеся до нашої служби “Тараканам СТОП”. Ми висилатимемо вам мікс з надійних препаратів, який гарантовано допоможе боротися з шкідниками.

Відповіді на часто задавані питання

Ми підготували кілька відповідей на найпоширеніші питання, які часто отримуємо від клієнтів.

Чи підходить розчин для знищення клопів в домашніх умовах?

Знищення постільних клопів має певні труднощі через особливості їх поширення. Однак, якщо ви чітко дотримуватиметесь наших інструкцій та рекомендацій дезінсекторів, то зможете самостійно боротися з паразитами за допомогою дезінсекції.

Який об’єм препарату для знищення комах потрібен для мого об’єкта?

Об’єм розчину для дезінсекції розраховується на основі периметра вашого приміщення, завантаженості комахами та санітарних умов. Також важливо, чи проводилися раніше обробки. Усі ці факти збирає наш оператор під час телефонного дзвінка клієнта.

Чи небезпечні препарати від комах для домашніх тварин та дітей?

У індивідуальному наборі засобів для обробки від комах ми пропонуємо сертифіковані препарати, які дозволені для застосування в дошкільних, харчових та житлових приміщеннях. Це означає, що вони безпечні для мешканців та їх домашніх тварин. Крім того, ми надаємо докладні інструкції з самостійної дезінсекції, де також враховані правила підготовки приміщення та поведінки після обробки.

Яке найкраще засіб від тараканів?

На ринку дезінсекції існує різноманіття препаратів для боротьби з тараканами. Кожен має свій набір речовин і ефект дії. Визначити єдиний найкращий засіб від тараканів неможливо, оскільки в кожному випадку потрібен індивідуальний вибір інсектицидів з урахуванням попередніх обробок приміщення. У нашій команді працюють дезінсектори з досвідом більше 20 років, які можуть визначити найефективніший засіб для вашого об’єкта. Ми завжди надаємо лише сертифіковані препарати від європейських та американських виробників.

Для консультации звоните по телефону +38 (067) 524-51-39

Купить набор дезинфектора
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x