fbpx

Знищення клопів у Львові: професійна дезінсекція від служби «Тараканам Стоп»

знищення клопів у львові

Клопи відмінно пристосовані до виживання у будь-якому середовищі. Кровососущих паразитів достатньо, щоб у приміщеннях був доступ до харчування та тепла. Для них не надто важливо, наскільки трепетно ​​в будинку ставляться до прибирання. Тому від появи непроханих мешканців не застраховано власників навіть найдоглянутіших квартир. Позбутися такого сусідства самотужки непросто. Звернення до народних методів боротьби рідко призводить до перемоги комах. Щоб ваші домочадці перестали страждати від укусів, замовте послугу зі знищення клопів у Львові у нашій службі «Тараканам Стоп».

Ми гарантуємо результат і використовуємо методи цькування, які не є небезпечними для людей і домашніх вихованців, але є смертельними для шкідників.

Що робити, якщо у будинку з’явилися клопи

Якщо виявлено ознаки присутності клопів (сліди укусів, характерні екскременти-катишки та «коньячний» запах), то не варто зволікати з вирішенням проблеми. Відкладаючи це питання, ви ризикуєте тим, що паразити розмножаться. Якщо осередок появи – ваша квартира, то кровососи встигнуть заселитися до сусідів, і тоді ліквідувати подібне зараження стане ще складніше.

Тому краще одразу зателефонувати нам за номером +38(067)524-51-39. Консультант швидко прийме ваш запит на знищення клопів у Львові та розрахує вартість робіт, а також озвучить час приїзду бригади.

Методи знищення клопів у Львові

Наша служба «Тараканам Стоп» використовує дві найдієвіші технології дезінсекції від клопів – «холодний туман» та волога дезінфекція.

«Холодний туман»

При знищенні клопів у Львові цим методом наша служба застосовує спецобладнання – генератори холодного туману. Апарати утворюють аерозольну хмару біоциду, який швидко знищує синантропних комах. Крапельки, що генеруються, мають розмір всього 20-75 мікрон. Це дозволяє цим дрібним частинкам глибоко проникати в щілини, тканини, меблеву оббивку та інші місця, недоступні для звичайних спреїв та розпилювачів.

Знищення клопів у Львові холодним туманом
Якщо ви шукаєте спосіб, як позбутися клопів за 1 день, то «холодний туман» від «Таракан Стоп» – найефективніше рішення на ринку.

Плюси методу

 • Не залишає стороннього їдкого запаху
 • Забезпечує “нокдаун-ефект” для виведення нервової системи паразитів з ладу, знищує їх за 1 день
 • Поступово розсіюється, не залишаючи неохоплених ділянок
 • Глибоко проникає у тканини завдяки крихітному розміру крапель.
 • Довго зберігає інсектицидні властивості, захищаючи від повторної появи клопів у гніздах.
 • Чи не шкодить домашнім тваринам і людині

Мінуси методу

 • Передбачає високу витрату кошти від клопів
 • Потребує попередньої підготовки, прибирання приміщень

Волога дезінфекція із застосуванням обприскувача

Цей спосіб заснований на обприскуванні точок скупчення паразитів. Локальний розподіл препаратів за допомогою механічних, ручних та автоматизованих пристроїв вважається менш ефективним, ніж «холодний туман». Процедура ефективна за умови високої кваліфікації дезінфекторів. Навички фахівців «Тараканам Стоп» дозволяють знаходити місця концентрування паразитів та завершувати знищення клопів у Львові за 1-2 обприскування.

Плюси методу

 • Витрачається мінімум рідкого розчину від клопів
 • Відмінно підходить для точкового знищення клопиних гнізд
 • На ефективність майже впливають повітряні потоки від вентиляції.

Мінуси методу

 • Повний цикл обробки займає до 14 днів
 • При збої в роботі обприскувача втрачається ефективність (може знадобитися додаткова обробка)

Підготовка приміщення до цькування від клопів у Львові

Щоб обробка від клопів у квартирі дала гарний результат, а ваші речі при цьому не постраждали, «Таракан Стоп» просить привести приміщення в готовність до цькування. До призначеної дати бажано виконати такі роботи:

 • Зняти та випрати постільну білизну при 60°C або вище.
 • У ванній кімнаті запакувати предмети особистої гігієни в пластикові пакети.
 • На кухні прибрати посуд, продукти з розкритою упаковкою, столові прилади тощо у пакети.
 • Накрити поліетиленовою плівкою електротехніку, стільниці.
 • Зрушити меблі ближче до центру кімнат так, щоб забезпечувався вільний доступ препаратів до стін, кутів.
 • Прибрати речі, які можуть перешкодити вільному переміщенню дезінсекторів (сувеніри та фоторамки на столах, зайві речі з диванів тощо).

До приходу фахівців зі знищення клопів у Львові також потрібно щільно закрити вікна та інші отвори, через які може вивітрюватись інсектицид. Не варто згортати та забирати килими, інші м’які покриття для підлоги. У них можуть ховатися дорослі комахи, личинки та яйця. Тому вони підлягають обов’язковому обробленню засобом від клопів.

Чому варто звертатися до професійної служби для дезінсекції

«Народні» кошти, які в мережі рекомендуються для обробки від клопів у квартирах, мають обмежену ефективність і добре показують себе лише як профілактичні засоби. У переважній більшості випадків з їх допомогою не вдається досягти повного знищення комах. Люди, що вижили, в результаті виробляють толерантність до окремих компонентів біоцидів, і позбутися їх стає важче.

Ще один недолік непрофесійних засобів від клопів у тому, що вони діють повільно. Помітного результату доводиться чекати на тижні, продовжуючи при цьому страждати від укусів і не маючи гарантій, що ці жертви призведуть до позитивного фіналу. Тому рекомендуємо не зволікати з рішенням та замовити послугу знищення клопів у Львові від нашої професійної служби.

Умови гарантійного обслуговування

На роботи з професійного знищення клопів у Львові поширюється гарантія з 90 днів. Цей термін відраховується з дня проведення першої обробки від клопів у квартирі. Гарантія залишається дійсною за умови, якщо за договором із замовником було виконано другий етап обробки.

Протягом зазначеного проміжку часу тривалістю 90 днів наша служба повністю очистить приміщення від комах-паразитів. За вами залишається право повернути суму оплати, якщо задовільний результат не буде досягнуто.

Відгуки наших клієнтів

Оцінки та відгуки не редагуються та не видаляються

Не дайте клопам і шансів на виживання — звертайтесь до нашої служби

«Тараканам Стоп» – це ліцензована служба дезінсекції з більш ніж десятирічним досвідом успішної роботи у 6 великих містах України, включаючи Львів. У нашому розпорядженні – 5 генераторів холодного туману та обприскувачі. За викликом бригади компанії готові виїхати на вашу адресу на автомашинах, обладнаних під перевезення спецобладнання та фумігантів.

Зателефонуйте +38(067)524-51-39, менеджер розрахує вартість послуги, враховуючи умови на вашому об’єкті.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  «Таракан Стоп» застосовує тільки імпортні препарати для боротьби з клопами. За дотримання інструкцій вони нешкідливі для дітей, алергіків та свійських тварин. Хімічні склади сертифіковані та мають доведену ефективність.

  Часті питання на тему знищення клопів

  Тут ви знайдете корисну інформацію з основних питань дезінсекції від клопів.

  Як поводяться клопи після обробки?

  При контакті із засобом від клопів шкідник гине протягом 2-3 годин. Тому більшість популяції на об’єкті вимирає в стислі терміни. Однак першу добу після обробки проблема нічних укусів може зберігатися. Справа в тому, що поодинокі особини після отримання порції інсектициду залишаються живими ще до 2-3 днів, а після вмирають.

  Проблема з тим, як позбутися клопів за 1 день, зберігається ще й тому, що частина комах може перечекати час обробки у глибоких укриттях. Однак незабаром їм доведеться в пошуках їжі вийти назовні, і під час цієї вилазки вони неминуче отримають свою частку отрути при контакті з обприсканими поверхнями.

  Який найефективніший засіб від клопів?

  Найдієвішими визнані ті препарати для боротьби з клопами, які розраховані на розпорошення методом холодного туману. За умови правильного використання такі засоби залишають на всіх поверхнях рівний шар інсектициду, що позбавляє паразитів шансів вижити в оброблених приміщеннях.

  Звісно, ​​під час виборів кошти від клопів враховується забійна ефективність хімічного складу. Проте значення мають інші чинники. Наприклад, безпека для людей та домашніх вихованців. «Тараканам Стоп» підбирає препарати для знищення клопів у Львові так, щоб вони дали максимальний результат і при цьому завдали менше незручностей замовникам.

  Як дізнатися, де гніздо клопів?

  Після проникнення в приміщення шкідливі комахи нерідко облаштовуються у важкодоступних для людини місцях. Тому для успішного обчислення точок їх скупчення необхідно озброїтися ліхтариком, одягнути рукавички та підготуватися до того, що доведеться досліджувати кожен куточок житлоплощі. Особливу увагу варто приділити спальній зоні. Фахівці зі знищення клопів у Львові пропонують розпочати перевірку з ліжка, а саме зі стиків матраца. Підтвердженням постійної присутності паразитів стане висока концентрація екскрементів (темні катишки розміром менше 1 мм), хітинових оболонок личинок і яєць. Такі самі ознаки варто пошукати в тумбах, шафах з постільною білизною та одягом.

  Для дорослих особин не стає проблемою щоночі долати відстані кілька метрів. Тому гніздо теоретично може розташовуватися в будь-якому малодоступному, прихованому місці. Не забудьте перевірити під покриттям підлоги, плінтусами і килимами. Часто господарі замовляють послугу професійного знищення клопів після перевірки розеток та вимикачів, меблів, фіранок, предметів декору та шпалерних стиків.

  Як зрозуміти, що клопів більше нема?

  Очевидний маркер зникнення постільних паразитів — те, що вранці мешканці перестали виявляти на своїй шкірі характерні сліди укусів. Однак ця ознака не показова, якщо у всіх мешкаючих і раніше не спостерігалося шкірних реакцій на укуси. Тому краще орієнтуватися на те, чи перестали з’являтися після дезінсекції від клопів цятки крові на постільній білизні та нові сліди життєдіяльності паразитів у колишніх локаціях.

  Чому після обробки клопи кусають?

  Під час обробки від клопів у квартирі невеликої частини паразитів вдається втекти у сховищах, до яких не може дістатися аерозольна хімія. Ці комахи та турбують власників житла. Триває це недовго, тому що комахи, що вижили, кровопивці контактують з обробленими поверхнями, і в їх організмах швидко накопичується смертельна доза препарату для боротьби з клопами.

  Скільки разів треба цькувати клопів?

  Професійне знищення клопів у Львові від «Таракан Стоп» проводиться у два етапи. Причина, через яку небажано пропускати повторну обробку в тому, що після першого етапу відкладені клопами яйця зберігають життєздатність. Це може призвести до того, що незабаром житлова площа виявиться заражена ще раз. Друга обробка від клопів у квартирі призначається пізніше двох тижнів після першої, що дозволяє повністю винищити нове покоління паразитів.

  У якому разі клопи вмирають?

  Деякі непрофесійні рекомендації щодо того, як позбутися клопів за 1 день, пропонують впливати на шкідників холодом. Справді, теоретично шкідливі комахи гинуть, якщо температура довго тримається нижче -20°C. Однак знищення клопів методом виморожування неефективне через м’які зими. Не дають гарантії повної зачистки та непрофесійні хімічні засоби, оскільки за їх допомогою неможливо досягти розподілу складу по всій площі. Тому звернення до служби дезінсекції для знищення клопів — єдиний дійсно працюючий спосіб позбутися неприємного співжиття з паразитами.

  Демеркуризация