fbpx

Знищення тарганів у Херсоні

знищення тарганів у херсоні

Таргани є одними з найнебезпечніших і найогидніших шкідників, яких можна виявити абсолютно в будь-якому місці: житловому приміщенні, офісі, закладах громадського харчування та інших будівлях. Зазвичай ці комахи перебираються із сусідніх квартир або підвалів через тріщини в стінах, дверях або вікнах, витяжки. Також паразитів можна принести додому на одязі, разом із меблями або речами, які вже були зараженими. Виявити прусаків можна під плінтусами, за газовою плитою чи холодильником, у кухонних шафках, а також біля раковини чи ванної (оскільки там є доступ до води). У таких, на перший погляд непомітних людському погляду місцях, починається масове розмноження паразитів. Тому найчастіше люди помічаючи шкідників звертаються до служб знищення тарганів.

Служба «Тараканам Стоп» має багатий багаторічний досвід цькування тарганів у Херсоні та багатьох інших містах України. Дезінсектори використовують сертифіковані препарати і передові методи знищення комах, які дають стійкі результати. Якщо ви зіткнулися з паразитами в будинку або квартирі, зверніться по допомогу до нас. Уже зовсім скоро від паразитів не залишиться і сліду.

Що робити, якщо в будинку з’явилися таргани

Зараз нашестям прусаків мало кого можна здивувати, проте стикатися з ними не хочеться нікому. Крім того, що таргани мають досить відразливий зовнішній вигляд, вони здатні завдати ще й великої шкоди здоров’ю людини. Ці шкідники часто мешкають в антисанітарних місцях і можуть перенести на своїх лапках різні віруси. Прусаки є переносниками таких небезпечних захворювань, як сальмонельоз, туберкульоз, гепатит, дифтерія, лишай і ще багато інших.

Щоб уникнути подібних неприємностей, важливо своєчасно позбутися тарганів. Якщо ви помітили ознаки появи прусаків (чорні цятки на предметах меблів, посуді, шпалерах, специфічний запах у квартирі, наявність яєць у кутах кімнат) або побачили самих комах, відразу викликайте спеціальну службу. Паразити не зникнуть самі собою, а народні засоби лише на деякий час відвадять їх від вашого житла. Поки ви будете зволікати і відкладати знищення тарганів, небезпечні паразити повністю окупують ваш будинок. У такому разі може знадобитися не одна обробка від тарганів, а навіть кілька.

Своєчасна боротьба з комахами дасть кращий результат, особливо якщо довіритися фахівцям. Знищення тарганів у Херсоні пропонує наша служба. Завдяки передовим методам цькування ви зможете повернутися в будинок вже після обробки.

Знищення тарганів без запаху в Херсоні

Наша служба представляє нову послугу з цькування прусаків у житлових будинках. Її особливість полягає в тому, що отруйні речовини, які використовуються, не мають абсолютно ніякого запаху, а також мають поліпшені формули, до яких у шкідників ще не виробився імунітет і звикання.

Безпосередньо сама отрута міститься в мікрокапсулах, завдяки чому діюча речовина не псується і може знищувати прусаків протягом тривалого часу. Інноваційні засоби мають контактно-кишкову дію: навіть легкого дотику будь-якою частиною тіла шкідника до мікрокапсул або ж вживання ним їжі, на яку потрапив інсектицид, достатньо для того, щоб спричинити його загибель.

Знищення тарганів без запаху в Херсоні демонструє позитивні результати. Уже в перший день після цькування тарганів гине 99% від їхньої загальної кількості. Шкідники, що залишилися, а також ті, які вилупляться з коконів, гинутимуть поступово. Загалом весь процес боротьби з прусаками займає приблизно 2-3 тижні, зате потім ви забудете про них назавжди.

Дізнатися актуальну ціну і докладніше як проходить дезінсекція, можете на цій сторінці.

Снищення тарганів без запаху в Херсоні – найкращий метод боротьби з прусаками для тих, хто страждає від алергічних реакцій або астми.

Туман і газ для цькування тарганів у Херсоні

Ми також використовуємо газ і холодний туман для боротьби з дрібними комахами, однак ми намагаємося вдаватися до цих технологій не так часто. Вони не гарантують такого приголомшливого результату, як вищевказаний метод через застосування під час обробки слабших препаратів. Проте ці технології користуються попитом і теж здатні відвадити комах від вашого житла.

Під час обробки газом використовуються хімікати вітчизняного виробництва. Отруту поміщають у спеціальний апарат і розбризкують по всіх причинних зонах. Після такої обробки в будинку залишається сильний запах газу, тому дуже важливо всім мешканцям покинути приміщення як мінімум на 6 годин. Після повернення слід провітрити квартиру і зробити вологе прибирання.

Обробка від тарганів за допомогою холодного туману являє собою розподіл отрути по всіх важкодоступних місцях за допомогою мікроскопічних крапельок рідини. Такий спосіб дає змогу знищити максимальну кількість комах.

Переваги звернення до професійної служби

Замовлення професійної обробки від тарганів у Херсоні має свої плюси:

 • вибір єдино правильного виду боротьби зі шкідниками в пропонованому приміщенні;
 • підбір найбільш ефективного інсектициду;
 • оперативність знищення тарганів;
 • безпека застосовуваних технологій для людей і домашніх тварин;
 • довготривалий результат і надання гарантії;
 • цінова доступність для кожної людини;

Щоб замовити послугу знищення тарганів у Херсоні телефонуйте нам за номером: +38 (067) 524-51-39 Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати до вас на допомогу.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  У нашому портфоліо зібрані відеофайли, які наочно демонструють процес обробки від паразитів у домі та на ділянках.

  Відгуки наших клієнтів

  Оцінки та відгуки не редагуються і не видаляються

  Часті запитання

  Який найефективніший народний засіб від тарганів?

  Вважається, що борна кислота. Речовина зневоднює організм прусаків, вражає нервову систему, а також спричиняє подразнення периферичних нервів. Борна кислота вражає яєчники самиці та пригнічує сперматогенез самців, унаслідок чого відбувається стерилізація шкідників і вони втрачають здатність до подальшого розмноження. Але 100% результату такий метод не дає, оскільки неможливо точно зрозуміти місце локалізації паразитів. Через деякий час вони можуть знову повернутися. Якщо ви вже тривалий час боретеся з тарганами, звертайтеся до професійної служби.

  Наскільки ефективне виморожування прусаків?

  Знищення тарганів може бути результативним, якщо створити для цього правильні умови. Комахи помітно слабшають уже за температури повітря +7°С, а за -15°С і зовсім гинуть. Однак створити такі умови не завжди є можливим, тому доводиться вдаватися до інших заходів.

  Які засоби можуть відлякати тарганів?

  Якщо говорити про народні засоби для цькування тарганів, то борна кислота, розчин оцту, нашатирний спирт, свіжий або висушений полин, а також ефірна олія меліси та спеціальні аерозолі, гелі.

  Як зробити пастку від прусаків у домашніх умовах?

  Для цього достатньо взяти картонну коробку і наклеїти на її дно двосторонній скотч. У центр покласти приманку. Комахи почнуть іти на запах ласощів і прилипнуть до скотчу.

  Чим дезінсектори труять прусаків?

  Для знищення тарганів цього використовуються імпортні препарати сильної дії, для роботи з якими необхідно мати спеціальну форму, обладнання та досвід. Тому дуже важливо звертатися до професіоналів для боротьби зі шкідниками, щоб захистити свій організм від хімікатів.

  Наша служба дезінсекції бореться не тільки з тарганами. Ми здійснюємо обробку приміщень від бліх, клопів, павуків, мокриць та інших комах.
  Демеркуризация