fbpx

Знищення тарганів у Львові

знищення тарганів у Львові

Протягом свого життя людині доводиться стикатися з різними шкідниками. Наприклад, тарганами, які оперативно знаходять лазівку в будь-яке житло, швидко освоюються і плодяться. Найчастіше таргани з’являються в тих місцях, де панує антисанітарія. Несправні труби, труби, що протікають у ванній або на кухні, скупчення сміття, залишки їжі та крихти – все це ідеальне середовище для розмноження надокучливих комах.

Однак нерідко трапляються випадки, коли паразити заводяться в затишних і чистих оселях. Таргани мігрують із забруднених квартир із нижніх поверхів, підвалу, сміттєзбірника; їх можна випадково принести додому разом із меблями, на одязі або від гостей. Оскільки прусаки дуже швидко розмножуються, зайнятися їхнім винищенням слід одразу ж, щойно ви помітите хоча б одного представника популяції.

Сучасне знищення тарганів у Львові буде більш ефективним, якщо ви звернетеся в нашу службу «Тараканам Стоп». Професійний підхід до проблеми прискорить її розв’язання та дозволить назавжди забути про існування паразитів.

Як проходить знищення тарганів у Львові

У нашому арсеналі є три дієві методики з обробки від тарганів приміщень і ділянок будь-якої площі:

 1. Холодний туман

Ця технологія ґрунтується на принципі аерозольного розпилення отруйної речовини. Спеціальні генератори переводять інсектицид у стан мікроскопічних крапель, а потім дезінсектор рівномірно розпорошує їх по всій квадратурі приміщення;

Обробка за допомогою холодного туману дає змогу також позбутися павуків, клопів, бліх та інших шкідливих комах у будинку. Методика дає можливість використовувати великий спектр інсектицидів і проникати у важкодоступні місця приміщення.

 1. Газ

Обробка газом передбачає застосування отруйних препаратів вітчизняного виробництва. Потужні інсектициди заливаються в спеціальний апарат і розбризкуються по всіх важливих зонах. Єдиний мінус такого методу – досить сильний залишковий запах газу. Потрібно, як мінімум, 10 годин для його повного вивітрювання. Усі мешканці квартири мають покинути її на 6-7 годин, а після повернення провести ретельне вологе прибирання і провітрити приміщення.

 1. Без запаху

Новий спосіб цькування тарганів у Львові ґрунтується на використанні поліпшених препаратів європейської якості та їх тривалому впливі на комах. Технологія не залишає у квартирі жодного запаху та демонструє високі показники результативності.

Знищення тарганів у Львові

Переваги знищення тарганів без запаху у Львові

Представлений метод є найбільш надійним, дієвим і безпечним для людини. Він відрізняється тим, що застосовувані інсектициди не мають жодних запахів і розроблені фахівцями за абсолютно новими формулами, до яких таргани ще не встигли звикнути й виробити імунітет.

Цей метод цькування тарганів, а також інших паразитів має безліч плюсів:

 • отрута запечатана в мікрокапсулу, завдяки чому довше залишається активною і не псується;
 • інсектициди мають високу ефективність: навіть у разі торкання прусака до капсули будь-якою частиною тіла почнеться його незворотна загибель;
 • у першу добу після використання сучасної технології вмирає 99% прусаків;
 • методика є абсолютно нешкідливою і безпечною для алергіків та астматиків, оскільки під час обробки від тарганів не виділяється жодних небезпечних для людини речовин або їдких запахів.

Довідатися актуальну ціну і детальніше як відбувається дезінсекція, можете на цієй сторінці.

Як діяти до і після дезінсекції

Перш ніж приїде бригада фахівців, вам потрібно буде самостійно виконати кілька нескладних дій для підготовки квартири до знищення тарганів.

 1. Сховайте засоби особистої гігієни
 2. Приберіть у холодильник усі продукти харчування
 3. За можливості відсуньте меблі, щоб відкрити доступ до плінтусів
 4. Постарайтеся звільнити кухонні шафки та столи
 5. Виведіть із приміщення всіх членів сім’ї та домашніх тварин
 6. Зробіть легке вологе прибирання

Всі ці дії полегшать роботу професіоналів і заощадять ваш час.

Після того, як бригада виконає роботу і мине кілька годин, потрібно буде провітрити приміщення і зібрати всіх загиблих шкідників. Не забудьте протерти підвіконня, кухонні столи, полиці. Також важливо ретельно перемити весь посуд, ручки дверей, замінити й випрати постільну білизну, яка в момент обробки від тарганів, перебувала на ліжку.

Прибирання після проведення дезінсекції проводять у всіх кімнатах, велику увагу приділяють плінтусам і каналізаційним трубам.

Знищення тарганів у Львові можна замовити за телефоном: +38 (067) 524-51-39 Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати до вас на допомогу.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Забудьте про тарганів назавжди! Служба дезінсекції «Тараканам Стоп» гарантує їх знищення!

  Відгуки наших клієнтів

  Оцінки та відгуки не редагуються і не видаляються

  Часті запитання

  Що робити, якщо в будинку з’явився тарган?

  Для початку необхідно заспокоїтися і в жодному разі не панікувати. З такою проблемою стикається багато людей, а значить і у вас вийде з нею впоратися. Обстежте всі затишні куточки у квартирі: область під раковиною, біля і за плінтусами, під газовою піччю, холодильником та інші зони. Якщо комах не дуже багато, значить позбутися тарганів буде набагато простіше. У будь-якому разі таке сусідство вимагає вжиття негайних заходів і звернення до спеціальної служби. Народні засоби допоможуть тільки на деякий час, а потім паразити повернутися знову і почнуть розмножуватися з шаленою швидкістю.

  Як позбутися тарганів?

  Усі рекомендації, які ви знайдете в інтернеті або почуєте від своїх знайомих, справді зможуть допомогти і відлякають шкідників. Однак цей ефект триватиме недовго і незабаром вам знову доведеться вести боротьбу з прусаками, які будуть захоплювати все більшу площу вашого житла. Щоб раз і назавжди знищити тарганів, важливо довірити цю справу фахівцям і викликати службу дезінсекції.

  Чи ефективний холодний туман від тарганів?

  Так. Цей метод є одним із найпопулярніших під час цькування тарганів та інших комах. Частинки отрути розбризкуються по всій квартирі, потрапляючи в найдрібніші щілини. Завдяки цьому гине вся популяція прусаків, а не тільки окремі її представники;

  Стільки коштує дезінсекція від тарганів?

  Це залежить від площі зараженого приміщення, а також місця розташування вашого об’єкта й обраного способу обробки від тарганів. У середньому вартість послуг починається від 5 гривень за 1 м². Більш детальну інформацію щодо вартості наших робіт ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашими менеджерами.

  Чому не можна самостійно знищити тарганів?

  Побутові засоби своєю ефективністю не можуть зрівнятися з тими, які використовують професійні служби дезінсекції. До звичайних засобів у комах уже давно виробився імунітет, тому вони не надають належного ефекту. Інсектициди дезінсекторів постійно поліпшуються і допрацьовуються, щоб комахи не встигали звикати до діючих речовин.

  Демеркуризация