fbpx

Знищення тарганів у Миколаєві

знищення тарганів у Миколаєві

Таргани – це небезпечні шкідники, які завдають великих незручностей і можуть бути небезпечними для людського здоров’я. Вони приходять в оселі з каналізаційних труб, вентиляційних шахт і підвалів – місць із високою антисанітарією. Прусаки не тільки псують меблі, залишають неприємні запахи й екскременти, але й переносять безліч хвороб: тиф і туберкульоз. Виявивши хоча б одного паразита в будинку, не варто залишати цю проблему без уваги. Адже таргани швидко розмножуються, тому ігнорування і бездіяльність в даному випадку може обернутися важкими наслідками. Саме тому ефективне знищення тарганів у Миколаєві неможливе без кваліфікованої допомоги.

Служба «Тараканам Стоп» понад десять років позбавляє приміщення від небезпечних шкідників. Ми працюємо з підприємствами і приватними замовниками, гарантуємо вам якісний результат. В іншому випадку – готові повернути гроші.

Чому потрібно звертатися в службу для цькування тарганів у Миколаєві

Самостійні спроби впоратися з пруссаками можуть виявитися безуспішними з кількох причин:

 • Швидке звикання тарганів до отрути. Багато “магазинних” засобів лише підвищують захисні властивості шкідників до препарату.
 • Низька концентрація отруйних речовин. Розрахувати необхідний об’єм отрути для прусаків самостійно досить складно, адже вони ховаються у важкодоступних місцях і отримати реальні відомості про їхню кількість важко.
 • Складність дезінсекції у важкодоступних місцях. Тільки досвідчені фахівці знають, де мешкають шкідники і як успішно впоратися з ними.

Крім того, у разі неправильно проведеної дезінсекції тарганів шкоду можуть отримати домашні улюбленці та навіть діти.

Знищення тарганів на кухні ресторану у Миколаєві

Як наша команда бореться з тарганами в Миколаєві

Наші фахівці застосовують тільки сучасні та безпечні способи дезінсекції. Ми пропонуємо три методи знищення тарганів у Миколаєві залежно від їхньої кількості та складності проведення дезінсекції:

Економ

Знищення тарганів здійснюється за допомогою газу. Метод має низьку вартість, тому що під час дезінсекції використовують вітчизняні препарати та генератори холодного і гарячого туману. Нашим клієнтам надається гарантійне обслуговування терміном на три місяці, в яке входить повторна обробка приміщення.

При виборі економ-методу слід враховувати, що після проведення дезінсекції у квартирі буде присутній запах, який мине через 5-10 годин. Тому під час проведення обробки мешканці повинні покинути приміщення.

У разі тривалого впливу на тарганів газом у них може виробитися імунітет. У такому разі доведеться застосовувати більш агресивні способи боротьби.

Стандарт

Боротьба з прусаками здійснюється за допомогою застосування іноземних засобів. Завдяки використанню холодного і гарячого туману, які наносяться на місця проживання тарганів, результативність дезінсекції підвищується в рази. Як ефективні інструменти боротьби застосовується обприскувач і гелевий захисний бар’єр.

На послугу діє гарантія 90 днів, до якої входить додаткова обробка приміщення і створення захисного бар’єру. Після проведення дезінсекції запах вивітрюється за одну годину або взагалі відсутній (усе залежить від препарату). Однак у літню пору холодний туман може виявитися малоефективним.

Преміум

Знищення тарганів у Миколаєві з використанням інноваційних способів – мікрокапсульованих технологій, які виманюють паразитів і сприяють рознесенню отрути всередині популяції. Головна особливість методу – це відсутність неприємного дезінсекційного запаху і плям. Такий спосіб боротьби є новим, тому його застосовують лише одиниці компаній, серед яких і наша служба.

Нині цей спосіб є передовим у боротьбі з комахами. Мікрокапсульовані технології мають довгостроковий ефект, адже вони борються не тільки зі шкідниками, а й яйцями тарганів.

Дізнатися ціну знищення тарганів у Миколаєві можна на сторінці.

Переваги боротьби з тарганами у Миколаєві

Замовити знищення тарганів у Миколаєві у нас – це вигідно і безпечно:

 • Працюємо понад десять років і маємо великий досвід зі знищення шкідників.
 • Застосовуємо інноваційні технології в боротьбі з комахами.
 • Наші фахівці пройшли навчання за спеціальністю «Дезінфекційна справа», постійно покращують навички та вивчають нові методи боротьби.
 • Маємо ліцензію № 2888190, серія АЕ від 23.01.2015.
 • Застосовуємо в боротьбі з тарганами сучасну матеріально-технічну базу.
 • Надаємо гарантію на всі види своїх послуг.

Знищення тарганів у Миколаєві можна замовити за телефоном: +38 (067) 524-51-39 Ми приймаємо заявки цілодобово, готові оперативно виїхати до вас на допомогу.

  Заповніть нижчі поля, щоб замовити зворотній дзвінок. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  За бажання ви можете ознайомитися з нашим портфоліо, щоб побачити роботу бригади в дії. Крім боротьби з прусаками, ви зможете замовити послуги зі знищення клопів, мурах, мухоловок і багатьох інших паразитів.

  Відгуки наших клієнтів

  Оцінки та відгуки не редагуються і не видаляються

  Часті запитання

  Як підготувати житло до обробки від тарганів?

  Перед дезінсекцією тарганів ніяких складних додаткових дій здійснювати не потрібно. Достатньо лише провести вологе прибирання, знеструмити приміщення в разі потреби і покинути квартиру або офіс. Під час обробки будинку від тарганів у Миколаєві за допомогою мікрокапсульованих технологій залишати житло не обов’язково.

  Якими перевагами володіє метод боротьби з тарганами без запаху?

  При застосуванні методу боротьби преміум-класу відсутній неприємний запах і плями. Така технологія впливає як на самих тарганів, так і на їхні яйця, тому відрізняється довгостроковим ефектом

  Чому позбуватися тарганів самостійно – неефективно?

  Позбавлення від прусаків самостійно – це не тільки неефективно, а й небезпечно. Можуть постраждати діти і домашні тварини. А до “магазинних” препаратів шкідники швидко адаптуються і виробляють імунітет.

  Як швидко гинуть паразити після обробки?

  Швидкість знищення тарганів у Миколаєві залежить від обраного типу обробки – економ, стандарт або преміум. Однак позитивний результат ви зможете побачити вже наступного дня.

  Чи надає компанія «Тараканам Стоп» гарантію на обробку?

  На всі види обробок від тарганів надається гарантія терміном на три місяці. Але зміст гарантійного пакета відрізняється залежно від способу обробки від тарганів у Миколаєві.

  Демеркуризация