fbpx

Таргани у гуртожитку: чим травити?

таргани у гуртожитку

Таргани у гуртожитку – зовсім не рідкість. Вони швидко розмножуються та окупують великі площі. Якщо не вживати своєчасних заходів, комахи почнуть почуватися як вдома і заповнять весь простір. Боротися з тарганами в гуртожитку важче, ніж у квартирі, оскільки ситуація ускладнюється скупченням великої кількості людей і найчастіше недбалим ставленням до підтримки побуту на належному рівні. 

Абсолютно у кожному гуртожитку є регламент, який регулює правила проживання. До нього також входять санітарні норми, яких мають дотримуватись мешканці, але далеко не всі ставляться до цього відповідально.

Таргани в гуртожитку – результат недобросовісного дотримання гігієнічних заходів в окремих кімнатах та на спільній кухні. Чим гірша санітарна обстановка, тим більша ймовірність, що незабаром доведеться шукати способи, які допоможуть позбутися тарганів у гуртожитку.

Щоб таргани в гуртожитку перестали вас дошкуляти, слід відразу приступати до їх знищення. Для отримання 100% результату краще звернутись до професійної служби дезінсекції «Тараканам Стоп». Команда досвідчених співробітників все зробить за вас і вам не доведеться думати, як позбутися тарганів у гуртожитку.

Чим загрожують таргани у гуртожитку

Найбільша небезпека від тарганів у гуртожитку полягає в їх здатності переносити шкідливі мікроорганізми та заражати ними людей. Однак це далеко не всі проблеми, які вам забезпечені.

1. Алергічні реакції. Попадання в легені людини дрібних частинок бруду, залишених після комах або тактильний контакт з ними, може запросто спровокувати появу алергії, а також важкі напади астми.
2. Різні захворювання. Таргани в гуртожитку переносять хвороби: поліомієліт, черевний тиф, сальмонельоз, дизентерію і навіть кишкову паличку. Зазвичай людина заражається під час зіткнення з екскрементами тарганів, поверхнями, на яких вони бували і споживання продуктів, які комахи встигли «спробувати».
3. Укуси. Щелепи небезпечних комах не призначені для укусів, тому вони можуть тільки відщипувати мікроскопічні шматочки шкіри з найніжніших областей тіла: обличчя, пахвові западини, згин ліктів і колін, зона між пальцями. Слідів від їх укусів практично не залишається, але разом із укусами суттєво зростає ймовірність передачі бактерій та вірусів.
таргани у гуртожитку
Таргани у гуртожитку

Боротися з тарганами в гуртожитку слід одразу, як тільки помітите одного шкідника. Інакше вони поширять територією будівлі і перетворять життя на справжнє пекло.

3 ефективних методи як позбутися від тарганів в гуртожитку

Боротися з тарганами в гуртожитку можна за допомогою трьох ефективних методів. Головне дотримуватися всіх запобіжних заходів і точно дотримуватися існуючих інструкцій.

Пастки

Метод не гарантує 100% вимирання популяції, але здатний значно полегшити боротьбу зі шкідниками.

Інсектицидні пастки є готовими коробочками невеликих розмірів з отруйною речовиною всередині. Вони мають приємний аромат, яким і приваблюють комах;
електричні вбивають шкідників розрядами струму;
саморобні є найпростішим і найдоступнішим варіантом. На картонний лист приклеюють двосторонній скотч і капають на нього цукровий сироп чи мед. Таргани поспішають поласувати і прилипають до скотчу.

Народні методи

Позбутися тарганів у гуртожитку також можна за допомогою звичайних засобів, які знаходяться у кожному будинку, навіть гуртожитку:

борна кислота. Змішується з вареним яйцем, готова суміш скочується в маленькі кульки і кладеться в місцях найбільшого скупчення шкідників;
ефірні масла. Їхній різкий запах відлякує комах і не дає їм наблизитися до вашого житла. Також можна використовувати нашатирний спирт – просто помити підлогу водою з додаванням засобу;
цькування холодом. Таргани гинуть при температурі повітря від -10 градусів. Якщо є така можливість, спробуйте забезпечити такі умови. Вони шкідники точно не виживуть.

Інсектициди

Хімічні речовини вважаються найдієвішими. Існують різні їхні види:

аерозолі. Ефективні засоби, які потрібно розпорошувати у зонах, де були помічені таргани. У складі аерозолів – згубні для комах елементи, що вражають їх внутрішні органи;
гелі. Цей вид інсектицидів продається у спеціальних шприцах. Гель потрібно видавити у місцях скупчення комах. Тарган, який потрапив у отруту, рознесе його на лапках і вусиках у нірку до інших представників свого вигляду. Таким чином, загине вся зграя;
порошки. Працюють за тим самим принципом, що й попередні препарати. Засіб потрібно розсипати у місцях, недоступних для маленьких дітей та свійських тварин.

Служба знищення тарганів «Тараканам Стоп»

Якщо завелися таргани у гуртожитку, боротьбу з ними треба розпочинати миттєво. Перераховані вище засоби не гарантують повного винищення комах, вони лише відлякують їх і через деякий час шкідники повертаються знову. Позбутися тарганів у гуртожитку за короткий термін можна звернувшись до нашої служби дезінсекції. Ми завжди на зв’язку та готові виїхати до вас на допомогу у будь-який час.

4 2 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x