fbpx

Знищення тарганів без запаху: ефективні засоби та їх принцип дії

знищення тарганів без запаху

Якщо ви виявили, що в квартирі завелися таргани або інші комахи-шкідники, не гайте час і активно починайте процес боротьби з ними. Коли народні методи вже випробувані, але результату немає, переходьте на хімічні мікрокапсульовані засоби від тарганів без запаху. Вони потужніші та розроблені спеціально для цькування тарганів.

Практично всі препарати для знищення тарганів мають стійкий, неприємний запах – саме так пахнуть отруйні речовини у складі засобу, які і завдають комах шкоди.

Практично всі препарати для знищення тарганів мають стійкий, неприємний запах – саме так пахнуть отруйні речовини у складі засобу, які і завдають комах шкоди.

Але цього можна уникнути. Наприклад, наша компанія проводить цькування тарганів без запаху за допомогою інноваційних препаратів. І це не міф.

Який засіб від тарганів вибрати: із запахом чи без запаху?

Усі препарати, створені для цькування тарганів, а також профілактичної обробки житлових приміщень, можна поділити на дві групи:

засоби із сильним хімічним запахом;
мікрокапсульовані препарати з тривалим часом дії.

З першими все ясно. Далі розглянемо засоби пролонгованої дії, які використовують для цькування тарганів професійні служби.

Що таке мікрокапсульовані препарати?

Це спеціальні дезінфікуючі засоби, головні отруйні речовини яких надійно заховані у капсулах мікроскопічних розмірів, невидимих ​​для ока. Такі препарати практично не мають ніякого запаху, а якщо і є легкий аромат, то він швидко вивітрюється.

Незважаючи на те, що мікрокапсульовані приманки вважаються безпечними, все ж таки працювати з ними без респіратора, а також захисного одягу категорично не можна.

Розчин, який виявився на поверхні, довше зберігає ефективність, на відміну від звичайних отрут. Діюча речовина випаровується не відразу, а протягом деякого часу, тим самим гарантуючи контакт шкідників зі свіжою отрутою навіть через кілька місяців після обробки.

Вивести тарганів буде легко, якщо ви оберете мікрокапсульовані препарати. Так як вони мають пролонгований ефект. Через кілька тижнів у вашому будинку не залишиться жодного таргана.

Переваги мікрокапсульованих засобів від тарганів

Інноваційна технологія дозволяє позбутися тарганів назавжди і за досить короткий час. В 1 мл розчину знаходиться приблизно 1500000 таких мікрокапсул. Для загибелі комахи достатньо однієї.

Розбризкувати засіб можна на будь-яку поверхню, яка не боїться води: кахель, бетон, плінтус, шпалери, килими та інші. Потрапляючи на поверхню, вода випаровується, залишаючи після себе тільки отруйні капсули – вони абсолютно безпечні для домашніх вихованців та людей, але становлять смертельну загрозу для комах.

Завдяки інноваційним технологіям знищення тарганів відбувається ефективно і дозволяє за короткий час оцінити кінцевий результат.

При цькуванні тарганів мікрокапсульованим засобом наші фахівці обробляють плінтуси, дверні отвори, вентиляційні ходи. Тобто, не залишають шкідникам шансів на виживання.

Намагаючись проникнути в житло, тарган натикається на отруту, яка прилипає до його лапок та вусів. Потім комаха приносить отруту у своє гніздо, де передасть її іншим родичам. Таким чином, йде ланцюгова смертність, яка винищує цілу популяцію.

Якщо ви наважилися самостійно боротися з тарганами, подбайте не лише про відсутність неприємних запахів у квартирі. Важливо стежити, щоб:

маленькі діти та домашні вихованці не мали можливості контактувати з отруйними препаратами;
хімія не псувала меблі, килимові покриття, не залишала слідів;
отрута не потрапила на продукти, одяг, постільну білизну, а також засоби гігієни.
Якщо ви не переносите різких запахів, пропонуємо провести цькування тарганів в вашому будинку / квартирі за допомогою сучасної технології, що не залишає після себе ніяких неприємних ароматів. Це новий підхід до дезінсекції, який в Україні не має аналогів.

Знищення тарганів без запаху нашою службою

Мікрокапсульовані засоби, які використовує наша служба з цькування тарганів в Одесі та інших містах України є найефективнішими і мають пролонговану дію. Отрута поступово випаровується з капсули, тим самим «обдаровуючи» шкідників свіжими порціями отрути.

Плюси послуги знищення прусаків за допомогою сучасних препаратів:

1. Відсутність запахів. Хазяї квартири можуть повернутися у своє житло вже через пару годин після обробки приміщення.
2. Тривалий ефект. Сучасна розробка діє протягом 3-4 місяців.
3. Повне винищення тарганів. Отрута поширюється на місця гніздування самими комахами, що призводить до повного знищення їхньої популяції.

Пропонуємо знищення тарганів без запаху із гарантійним обслуговуванням. Якщо вас не влаштує результат, ми повернемо гроші.

5 2 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x