fbpx

Таргани восени: як врятуватися від небажаних гостей

Яд от тараканов

Незважаючи на те, що ми живемо у вік інформаційних технологій і польоти в космос вже не є чимось неймовірним, людство продовжує боротися з тарганами. Ці насекомі давно вважаються найпоширенішими паразитами, здатними швидко окупувати приміщення з великою площею. Особливо активними стають таргани восени. Холод та відсутність доступної їжі змушують шкідників ховатись у житлах людей. Тому не дивно, що масові навали паразитів відбуваються якраз із приходом перших морозів.

Особливості тарганів

Ці комахи просто вражають своєю живучістю. Якщо поблизу немає їжі або стає особливо важко її добувати, шкідники можуть запросто поласувати тим, що трапиться на заваді. Особливу слабкість таргани восени, а також в інші сезони живлять до пилу, бруду, засохлого людського поту на предметах одягу, опалого волосся, клею в палітурці книг або ізоляції від проводів. Єдине, що шлунок паразитів не може перетравити, це скло, деякі види пластмаси та залізо. Зовсім без їжі комахи можуть прожити не більше 60 днів, а без води – 7. Щоб витравити паразитів, потрібно не давати їм їсти і пити, тоді отрута для тарганів буде більш ефективною і подіє в рази швидше.

Цікаво, що членистоногі просто живуть навіть без голови. Коли комаха втрачає голову, на її місці утворюється потік. Дихає паразит тілом, а вмирає від зневоднення.

Високий рівень радіації також не може вбити шкідників. Вони спокійно розмножуються та захоплюють великі території.

Ви можете побачити мертвих комах і вирішите, що отрута від тарганів вам більше не знадобиться, проте не робіть поспішних висновків. Ці членистоногі майстерно прикидаються мертвими і можуть легко ввести в оману будь-кого. Справа в тому, що в їхньому організмі є спеціальний ген, який змушує паразита раптово втрачати свідомість під час вживання отрути або лише відчутті її запаху. Люди часто підмітають доходяг і викидають у сміттєвий контейнер, а дарма. Незабаром шкідник оживе і знову повернеться до вас.

Знищення паразитів: отрута для тарганів, яка точно допоможе

Боротися з тарганами рано чи пізно доводиться кожній людині, так склалося історично. Щоб вийти з цієї війни переможцем, важливо не гаяти часу і користуватися лише по-справжньому ефективними способами їх виведення.

Народні методи

Часто бували випадки, коли хімічна отрута для тарганів не діяла, а ситуацію рятували знайомі всім рецепти наших бабусь. Тому не можна оминути їх стороною:

1. Борна кислота.
Мучитися від навали тарганів восени? Використовуйте проти них найстрашнішу отруту для тарганів! Борна кислота, потрапляючи до шлунка паразита, моментально вражає нервову систему. Комаха паралізує, і вона гине від нестачі повітря. Зручніше використовувати препарат у формі порошку, який можна придбати в будь-якій аптеці. Отруту від тарганів потрібно розсипати у всіх важкодоступних місцях, а також у зоні їхнього найбільшого скупчення. Можна змішати порошок із вареним яйцем і скачати з отриманої суміші кульки. Їх слід розкласти вздовж плінтусів та біля областей з водою (раковина, унітаз).
2. Нашатирний спирт. 
Відлякує шкідників різким, своєрідним запахом. Щоб позбавитися членистоногих окупантів, потрібно помити підлогу і всі поверхні в будинку розчином з води і нашатирю.
3. Виморожування.
Комахи не переносять дуже низьких температур. Якщо в будинку температура опустилася нижче за 7 градусів, шкідники перестають розмножуватися і стають слабкими. Загибель настає вже за дві доби при температурі -15°С.
4. Пастки.
Актуальний метод боротьби у разі, якщо членистоногих ще не так багато. Отрута для тарганів здатна надати відмінний ефект, але не завжди потрібно вдаватися саме до неї. Пастку легко змайструвати самостійно. Потрібно взяти пластикову пляшку, зрізати шийку, а потім вставити його назад так, щоб вийшла лійка. На дно ємності покладіть шматочок цукру або будь-які інші ласощі. Комахи потраплятимуть у пляшку, але слизькі стінки не дозволять їм вибратися назовні. Залишіть пастку на всю ніч, а вранці не забудьте позбутися членистоногих. Можна залити їх окропом або оббризкати отрутою для тарганів. 

Хімікати

акож небезпечних комах можна позбутися за допомогою засобів з хімічним складом:

аерозолі. Знайти їх на полицях магазинів або в ринкових наметах не складе жодних труднощів. Такі препарати досить популярні, оскільки прості у використанні. Все, що потрібно – розпорошити спрей у місцях скупчення шкідників. Це найбільш ефективний метод, що дозволяє не на жарт підкосити ряди вусанів;
інсектицидні порошки. Універсальний засіб проти непроханих гостей. У всіх препаратах фігурує одна активна речовина – діатоміт. Воно має високу абсорбуючу властивість, а також абразивну дію. Під час контакту членистоногих з отрутою для тарганів ушкоджується захисний шар їхнього зовнішнього покриву. Це незмінно призводить до зневоднення та загибелі паразитів;
гелі. Отрута для тарганів випускається у спеціальних тюбиках з гострим наконечником. Така тара дуже зручна, тому що дозволяє дістатися найскладніших місць. Дія гелів ґрунтується на хімічних речовинах, які моментально викликають серйозні збої у роботі нервової системи паразита. Загибель настає не відразу, тому шкідник встигає принести отруту в гніздо та заразити інших представників своєї популяції.

Знищення тарганів восени службою дезінсекції «Тараканам Стоп»

Якщо ви хочете назавжди позбутися паразитів, які заважають вам жити, слід вдатися до важкої артилерії. Професійна служба дезінсекції за короткий час виведе членистоногих із вашого житла та подарує вам спокій. Ми відповідаємо за якість своєї роботи та гарантуємо швидке вирішення проблеми. 

5 4 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Демеркуризация
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x