fbpx

Бар’єрний захист

барьерная защита

Бар’єрний захист – це комплекс заходів, спрямованих на створення перешкод проникнення комах, гризунів на об’єкт дезінсекції та дератизації з подальшим їх знищенням. Бар’єрний захист здійснюється фізичним, хімічним та електронним способом. Виділити найкращий для знищення, вилову або відлякування комах, щурів, мишей немає сенсу тому, тому що використовувати їх потрібно в комплексі з урахуванням санітарного стану площі розташування об’єкта дезінсекції або дератизації. Компанія Тараканам Стоп працює в Одесі, Києві, Львові, Херсоні та Миколаєві та має великий досвід щодо складання плану та встановлення обладнання з бар’єрного захисту.

Фізичний бар’єрний захист від гризунів та комах

Фізичний бар’єрний захист для вилову щурів мишей кротів, а також знищення комах прусаків, клопів, мух, комарів, ос, шершнів, мошки, дроздофілів-це:

Сітки, грати або стрічки, що встановлюються на вхідних отворах вікнах, каналізаційних труб, вигрібних ямах, місцях збирання сміття;
Різні клейові пастки для комах, що повзають і літають. Уподобання треба віддавати з феромонними принадами;
Препарати для дезінсекції з фізичним ефектом знищення, наприклад, Провекта;
Пристрої для вилову та знищення гризунів і комах, до них відносяться мишоловки, щурівки, знищувачі від літаючих комах, мух, комарів, ос, шершнів, бджіл, мошки, дроздофілів;
Контейнер приманки для шкідників.

Звертаємо вашу увагу, що використання засобів фізичного захисту виведенню комах та гризунів вимагає спеціальне знання щодо поведінки та способу існування, яке залежить від пори року, а також призначення об’єкта обробки та його розташування. Служба дезінсекції Тараканам Стоп має такий досвід та знання та готові надати вам якісну допомогу по встановленню обладнання фізичного бар’єрного захисту.

Хімічний бар’єрний захист від шкідників

Хімічний бар’єрний захист – застосування інсектицидів. До цього методу бар’єрного захисту пред’являються ряд вимог:

Сумісність проживання та діяльності людини домашніх вихованців та в період дії препарату з цькування комах та гризунів. Це може забезпечити мікрокапсульований препарат, що означає, що діюча речовина знаходиться в пластиковій мікрокапсулі, що повністю обмежує контакт людини і тварин з отруйною речовиною.
Тривала дія. Деякі препарати можуть працювати до 90 днів. Вони можуть бути у вигляді концентрованих суспензій або гелів.

Електронні відлякувачи, знищувачі шкідників – це пристрій, що випромінює сигнали, не сумісні з життям комах, гризунів, шкідників.

За Вашим бажанням встановити бар’єрний захист цілком можливо з нашою консультацією, яку ми проведемо безкоштовно.

Важливо! бар’єрний захист ефективний у комплексі з іншими видами обробки!

Подробиці про наші послуги, нові технології та технічний супровід обслуговування ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту, або за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация