fbpx

Волога дезінсекція

влажная дезинсекция

Волога дезінфекція, дезінсекція – це обробка комах, вірусів, бактерій із застосуванням простих обприскувачів. Пристрій має ручну чи електричну подачу розчину. З погляду якості та ефективності це не має жодного значення. Цей пристрій застосовується службами дезінфекції вже довгий час до винаходу генераторів туману. В даний час актуальність цих обприскувачів для знищення шкідників не втрачено.

Переваги та недоліки застосування ручного обприскувача для обробки комах

Переваги вологої дезінфекції, дезінсекції:

При роботі з препаратами, що мають сильний запах, зводить цей недолік приблизно на 50%.
Можливість нанесення препарату точково у місцях скупчення комах, вірусів, бактерій.
Цільова витрата інсектицидного розчину.

Недоліки вологої дезінсекції, дезінфекції:

Ретельна робота дезінфектора.
Необхідний досвід визначення місць скупчення шкідників.

Як показала практика роботи з цькування шкідників цей вид необхідний у комплексі з іншими методами робіт, генераторами холодного або гарячого туману. Але є комахи, яких можна знищити тільки за допомогою обприскувача із застосуванням мікро капсульованих технологій, тому тільки волога дезінфекція зберігає мікрокапсулу з отруйною речовиною цілістю.

На наш погляд Волога дезінсекція може дати максимальний ефект при обробці від мадагаскарського таргана, прусаків, мурах, сколопендри, термітів.

Волога дезінсекція від Мадагаскарського таргана або Американського таргана

Проводиться виключно обприскувачем із застосуванням мікро капсульованих технологій, тому тільки обприскувач може зберегти в цілості пластикову капсулу препарату. Справа в тому, що мадагаскарський тарган живе в каналізаційному просторі або підвальних, горищних приміщеннях і харчується фекаліями, птахами, людиною, тваринами. Наше житло, підприємства громадського харчування чи офіс, двори та вулиці у теплу пору року, він відвідує виключно вночі.

Ці унікальні технології передбачають поширення препарату за допомогою комах, інакше таргани самі переносять препарат у місця свого проживання діляться отрутою зі своїми родичами, що веде до повного знищення цієї популяції тарганів.

Волога дезінсекція від мурах

З тієї ж причини обприскувач із застосуванням нових технологій є максимально ефективним для знищення мурах. Комахи відвідують наш простір виключно для харчування їх цікавить мед, цукор, крупи. Живуть мурахи у недоступних місцях, які влаштовують у стінах та витяжках багатоквартирного будинку, у приватному секторі під атмосткою будинку, вулицями. Без фізичного знищення мурашника цькування мурах зводиться до нуля.

На сьогоднішній день технології з обладнання для дезінфекції та дезінсекції просунулися вперед і продовжують радувати нас новими винаходами.

Подробиці про наші послуги, нові технології та технічний супровід обслуговування ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту, або за телефоном: +38 (067) 524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация