fbpx

Озонування

Озонирование воздуха

Озонування приміщення є екологічною обробкою повітря, в ході якої знищуються хвороботворні бактерії, небезпечні мікроорганізми, усуваються смердючі аромати, а також руйнуються всі шкідливі речовини.

Професійний озонатор – прилад, з якого проводиться представлена процедура. Він перетворює кисень на озон, тим самим створюючи стерильне середовище – справжнє пекло для всіх інфекцій. Під час озонування приміщення молекули озону спочатку вступають у контакт із небезпечними частинками, а потім розпадаються, тим самим знищуючи шкідливі елементи.

Озонатор є найпотужнішим дезінфектором з усіх існуючих, оскільки він у 300 разів ефективніший за будь-який з них.

Професійний озонатор діє набагато краще, ніж звичайне провітрювання квартири. Вам може здатися, що патогенна мікрофлора або затхлий запах можна витягти протягом, але це не так. Як тільки ви закриєте вікна та двері, концентрація всіх шкідливих речовин у приміщенні знову почне підвищуватись.   

Коли необхідне озонування квартири чи салону автомобіля

Вдатися до озонування приміщення або салону авто слід у таких випадках:

якщо у вашій квартирі нагромадилися неприємні запахи. Озон не маскує їх, а ефективно видаляє. Завдяки озонатору можна легко усунути запахи хімії, гару, поту, старих речей, а також тютюнового диму і сечі, що в’ївся;
якщо у будинку завелися комахи чи паразити. Професійний озонатор чудово справляється з пиловими кліщами, вірусами, паличками та грибами на будь-якій стадії їх розвитку. Також дія приладу є згубною для мишей, тарганів, бліх, мурах та інших дрібних шкідників;
якщо потрібно позбутися скупчення пилу в важкодоступних місцях. Ця функція є особливо важливою для людей, які страждають від різного виду алергічних реакцій;
якщо у приміщенні відбувся викид токсичних елементів. Озонування ефективно очищає повітря від пари ртуті та інших небезпечних речовин;
якщо необхідно очистити повітря від патогенної мікрофлори чи плісняви. Озон оперативно знищує до 99% різних вірусів та грибів.
якщо авто доставлялося морем в контейнері тривалий час, то можливий розвиток цвілі і запаху вогкості в салоні. Озонування салону автомобіля вбиває головне джерело запаху – бактерії.
якщо в автомобілі курили, перевозили свійських тварин або перед продажем. Озон проникає в систему вентиляції та кондиціювання, тканину та інші важкодоступні місця.

За допомогою озонатора проводиться дезодорація приміщень: усувається запах старості, грибка та плісняви в квартирі або автомобілі, знищується запах котячої сечі, а також нейтралізується трупний запах.

Користь професійного озонатора

Озонування має велику користь як для приміщення, що обробляється, так і для здоров’я людини.

Плюси озонування квартири:

усунення колоній грибів у місцях, де й інші способи недієві;
ефективна дезодорація повітря, після якої у житловому приміщенні переважає свіжий аромат, зникає неприємний запах тютюнового диму, вогкості, а також трупний сморід;
якісна дезінфекція повітря, елементів одягу, м’яких меблів. Озон згубний для будь-якої патогенної мікрофлори;
ретельне очищення систем кондиціювання та вентиляції;
швидка та результативна боротьба з негативними наслідками поширення парів ртуті.

Переваги впливу озонування на організм людини:

нормалізується кровообіг та струм лімфи;
пришвидшується метаболізм;
підвищуються захисні властивості імунної системи;
швидше загоюються рани, опіки;
виліковується герпес, грибок, різні шкірні захворювання;
нейтралізуються усі шкідливі речовини в організмі;
покращується стан після радіаційного ураження;
зростає рівень антиоксидантного захисту.

Як підготуватися до озонування квартири

Перш ніж звертатися до служби дезодорації, потрібно виконати таке:

Провести ретельне вологе прибирання.
Винести з житла кімнатні рослини, а також свійських тварин.

Після обробки квартиру необхідно провітрити, як мінімум, протягом півгодини. Якщо це зробити неможливо, варто почекати 3-4 години, поки молекули озону самостійно розпадуться до кисню.

Професійне озонування приміщень та автомобілів

Служба дезінсекції «Тараканам Стоп» пропонує послуги озонування в Одесі, Херсоні, Львові та інших містах України. Обробка приміщень озоном повинна проходити із суворим дотриманням усіх правил безпеки: спеціальні захисні костюми, маски з фільтром, а також професійне та якісне обладнання.

Проведення озонування приміщень та автомобілів нашою компанією має низку переваг:

дотримання всіх правил техніки безпеки;
виключення помилок під час підготовки та проведення обробки;
гарантія позитивного результату;
відсутність необхідності купувати дороге обладнання.

Вартість обробки професійним озонатором розраховується індивідуально кожному за клієнта. При цьому враховується площа та обсяг приміщення, а також причини, через які знадобилася дана процедура.

Для того, щоб розрахувати вартість та замовити послугу з озонування, дзвоніть: +38(067)524-51-39

    Заполните поля ниже, чтобы заказать обратный звонок. Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время!

    Демеркуризация